Hučka – amatérský divadelní festival

Tuto sobotu se chystá velká akce a další zajímavý zážitek a to Rytířská Hučka! Jedná se o tradiční třebíčskou akci, která začínala jakožto malé skautská sranda setkání. Dnes je to již velmi populární kulturně-zábavní akce po celé Vysočině a My jsme se rozhodli, že u toho nesmíme chybět.

Celá taškařice začne v 9:50 u Zadní synagogy v třebíčské Židovské čtvrti, čekat nás bude nějaká hra (to je od pořadatelů zatím překvapení) během které se dostaneme na místo konání akce. Mezi 13:00 a 15:00 bude probíhat pauza kdy bude prostor se nasvačit, zopakovat si výstupy a pro ty co v žádném divadle neúčinkují bude zajištěn další program. V 15:00 začíná samotná divadelní část. Ta trvá někdy až do pozdních večerních hodin, ale pro náš oddíl bude akce oficiálně končit v 18:00. Kdo bude chtít zůstat dál, určitě může, ale už bez dozoru vedoucích. Děti si budete moci vyzvednout v Klubu mládeže Hájek na ulici Mládežnická (takový větší objekt v lesíku kousek nad Aquaparkem Laguna).

Co se sebou? Oblečení a obuv vhodné na ven i na příjemné posezení , jídlo a pití na skoro celý den (tentokrát bez pečení buřtů), kdo hraje divadlo tak kostým a rekvizity, 60 kč na vstupné, dobrou náladu

Kdy a kde? V 9:50 u Zadní synagogy v třebíčské Židovské čtvrti.

Konec akce? V 18:00 u Klubu mládeže Hájek na ulici Mládežnická

Oficiální web akce: https://hucka.cz/

Před a nebo během akce krom mě můžete kontaktovat kormidelníka Jakuba Málka na čísle 776 884 100.

 

Napsat komentář