Napříč Prahou přes tři jezy!

Snímek obrazovky 2015-09-23 v 18.08.45

Tento rok se opět vydáme vstříc velkoměstu, abychom spluli tři jezy a pokusili se na pramicích porazit posádky z ostatních přístavů http://3jezy.skauting.cz.

Start závodu je v pondělí 28.9. po 10hod z Císařské louky.

 

Posádka 1: Peřý, Billy, Neo, Jonáš + kormidelník

Posádka 2: Saša, Ondatra, Buqa, někdo + kormidelník (sháníme jednoho do posádky)

Odjezd: Odjezd je zatím trošičku mhlavý, protože každý má jiné časové možnosti a jinou chuť potloukat se po Praze. Proto prosím všechny, aby se mi do pátku ozvali, kdy můžou a chtějí odjet a podle toho upravíme program. Zatím mám informaci od těchto: Peřý, Billy, Jonáš a Saša – pojedou do Prahy v sobotu ráno, Buqa – jel by v neděli autem s loděmi, Jánošík – může odjet v sobotu večer, Mravenec – odjel by nejraději v neděli, Neo – může asi až v neděli večer, ostatní se mi prosím ozvěte (Čuzlovi) na email nebo telefon!

Program: Noční prohlídka Prahy, možná film v IMAXU (v neděli hrají za 180Kč Everest http://www.csfd.cz/film/343109-everest/prehled/), možná aquapark (za cca 350Kč), muzea, výstavy, šplapadla … záleží na počasí a kapesném.

Nocování: v klubovně pražských skautů nebo v prezidentském apartmá

Příjezd: pondělí asi 16:55 na autobusové nádraží

Cena: autobus 2x 140Kč, startovné 60Kč, ubytování max 100Kč, jídlo (svačiny z domu pomůžou srazit potřebný rozpočet), vstupenky … minimálně sebou 550Kč, ale ještě si to budeme upřesňovat v pátek.

Co s sebou: spacák, karimatku, boty na vodu, oblečení na vodu, plavky (pro případ že půjdeme na bazén nebo do aquaparku), toaletní potřeby, ručník, pohodlnou obuv, oblečení do města, min 550Kč, svačinu, vše zabaleno v batohu.

Napsat komentář