Zpátky do skautu

Prázdniny se chýlí ke konci a to znamená jediné. Začíná nám nový skautský rok. Letos se budeme scházet jako obvykle na družinových schůzkách, které budou v pondělí a úterý. Každý druhý pátek se pak všichni společně potkáme na oddílových schůzkách.

Na schůzky je dobré si vzít do batůžku zápisník, psací potřeby a uzlovačku (2 m dlouhý a cca 0,8 cm tlustý provázek). Na něm se skauti učí vázat různé druhy uzlů. V jarních, letních a podzimních měsících je třeba nosit ještě převlečení na vodu.

Také doporučujeme sledovat tyto webové stránky a sekci program, aby vám nic neuniklo.

Pondělní družinovka bude probíhat od 17:00 až do 18:30 pod vedením kormidelníků. Určena je hlavně pro starší členy oddílu se skautským šátkem.

Úterní družinovka bude rovněž probíhat od 17:00 až do 18:30. Vedena bude Honzou Uhrem a kormidelníky. Vyhovovat bude klukům mladšího věku. Na této schůzce však také rádi přivítáme nové členy.

Páteční oddílovka se bude konat každý druhý pátek od 17:30 do 19:00. Určena je pro všechny členy oddílu.

Těšíme se na vás v pátek 2. září v klubovně na Svojsíkově nábřeží, kdy od 17:30 do 19:00 proběhne první oddílová schůzka. Kdo má, nechť přijde v přístavním tričku či kroji. Na této schůzce také dětem řekneme, kterou družinovku by měly navštěvovat. Tohle info se však určitě objeví i ve skupině rodičů na messengeru. S nejstaršími kluky se na jejich fungování přes rok domluvíme také na této schůzce.

Ahoj!

Napsat komentář