Čajová plavba 2022

V sobotu 28. 5. 2022 se v zátoce Lavičky na Dalešické přehradě uskuteční další ročník tradičního závodu pramic inspirovaný plavbami z Anglie do Indie pro čerstvou čajovou sklizeň. Samotný závod proběhne v sobotu, ale je možné si akci protáhnout na celý víkend.

Možnosti odjezdu na akci jsou dvě, a to v pátek (sraz na vlakovém nádraží v 16:15) nebo v sobotu (sraz na vlakovém nádraží v 7:30). Možnosti příjezdu z akce jsou rovněž dvě, a to v sobotu (rozchod na vlakovém nádraží ve 20:15) nebo v neděli (rozchod na vlakovém nádraží ve 12:15).

Na místě bude zajištěna pitná voda, teplý čaj či studená šťáva, jedno pořádné teplé jídlo v sobotu odpoledne a spousta zábavy a skvělých lidí. V případě nouze i přístřeší (ale asi ne pro všechny, proto kdo má berte vlastní stan viz bod 9.)

Se sebou na akci doporučujeme následující:

 1. 1,5 láhev vody, kterou si budete doplňovat
 2. dostatek jídla podle délky vašeho pobytu
 3. ešus a lžíci na sobotní menáž
 4. oblečení a obuv na souš
 5. oblečení a obuv na vodu
 6. spacák
 7. karimatku
 8. kdo má tak celtu
 9. stan (pro ty co nechtějí spát pod širým nebem)
 10. hygienické potřeby
 11. lakrosku
 12. čelovku/baterku, nůž, křesadlo/sirky/zapalovač, KPZ, uzlovačku, papír a tužku
 13. 130 Kč účastnický poplatek

Další vybavení dle svého uvážení, ale pamatujte, že si vše musíte přinést a odnést na svých zádech ve svém batohu.

Prosíme o nahlášení účasti do středy 25.5.2022, při hlášení účasti prosím dejte vědět jaký odjezd na akci a jaký příjezd z akce volíte ať víme koho kdy máme čekat a koho kdy vypravit domů. Díky!

Účast hlaste, stejně jako případné dotazy na Vojtěcha Uhra Mravence do soukromých zpráv na Messengeru nebo na čísle +420 722 183 823.

Napsat komentář