Poslední předtáborové informace

V pátek 26. 6. 2019 se už NEBUDE konat oddílovka.

Sběr kufrů proběhne ve čtvrtek v 18:30 až 19:30 u klubovny na Svojsíkově nábřeží.

Součástí sběru kufrů je i případné odevzdávání přihlášek, potvrzení způsobilosti, plateb tábora, řešení případných dotazů a nejasností a hlavně – VYDÁME VÁM PŘIJMOVÉ DOKLADY ZA PLATBY, PŘIPOMEŇTE SE NÁM, POTŘEBUJEME VAŠE PODPISY.

Rádi přijmeme domácí marmelády a šťávy!

Návštěvní den letos nebude. Myslíme, že to děti i vy rodiče musíte vydržet.

Nejlépe posílat co nejméně zavazadel. Prosíme žádné igelitky a podobné věci.

Toto prohlášení o bezinfekčnost odevzdat až v neděli při odjezdu.

Budeme tweetovat každý den, táborové dění sledujte na stránkách v pravém sloupků hlavní stránky.

Pokud vám nějaká informace chybí, dejte vědět Mravencovi jakýmkoliv způsobem.

POŠTOVNÍ ADRESA TÁBORA A JAK SE NA TÁBOR DOSTAT

Putování na začátku tábora

Opět nás čeká krátké putování na naše tábořiště. Sraz na odjezd bude v neděli 28.6. ráno v 8:40 na autobusovém nádraží se zabaleným batohem.
Bude to opravdu krátké putování přes jednu noc, takže zkušenější se jistě zvládnou zabalit podle zkušeností, ale přidávám pro jistotu sepsaných několik věcí, na které určitě nezapomenout:


S sebou: spacák, karimatku, oblečení na spaní, kartáček, pastu, jídlo na celou neděli (v neděli večer se bude dělat oheň, doporučuji se tomu přizpůsobit) a pondělní snídani, DOSTATEK tekutin, KPZ (kdo bude mít dostane se mu uznalého hmmm), pláštěnku na sebe a ideálně i na batoh, pohodlné oblečení, pevné boty na chození, alespoň náhradní teplé tričko (pravděpodobně zmokneme), čelovku a nůž – zbytečnosti nenosit.


Tip: Z dlouholetých zkušeností radíme zabalit si věci do jednoho batohu. Je lepší vzít radši větší batoh a zabalit spacák dovnitř, než mít vše navěšené okolo. Pokud budete muset připevňovat karimatku na batoh, protože by se dovnitř nevlezla, tak je lepší ji mít připevněnou svisle. Mnohem lépe si pak rozumíte s úzkými uličkami ve vlaku či autobuse.


Napsat komentář