A co po prázdninách? Zpět do skautu!

Doufáme, že jste si pořádně užili prázdniny, ale že už se zase těšíte co pro Vás máme vymyšleno. Oddíl bude v následujícím roce fungovat velmi podobně jako rok minulý.

Nový skautský rok začínáme v pátek 6.9. v 17:00 modrou oddílovkou!

Schůzky družin (družinovky), do kterých budou hoši rozděleni podle věku se budou konat (až na výjimečné případy) v 17:00 v pondělí, úterý a čtvrtek. Rozdělení na základě věku jsme zavedli z toho důvodu, že nejmladší vlčata a nováčky, kterým může být i pouhých 6 let strašně baví hrát na schovávanou nebo na babu. Nejstarší skauti, kterým může být klidně 14 let baví zase luštit těžké šifry nebo zkoušet náročnější věci na vodě. V rámci družin by měl být program zaměřený na jednotlivce a tak je dobré když se preference jednotlivců alespoň podobají.

Schůzky celého oddílu (oddílovky) se budou konat každý druhý pátek (počínaje 6.9.2019) nejčastěji v 17:00. Modré oddílovky, tedy oddílovky ve skautském kroji, budou svolávány nepravidelně při vhodných příležitostech. Program oddílovek je na rozdíl od programu družinovek připravován tak aby věkový rozdíl nehrál roli v tom jak si schůzku užijete, hry a aktivity jsou udělány tak aby si je mohl užít každý.

Tento rok bude probíhat celoroční hra, která bude mít jedno téma. V duchu tohoto téma se budou nést všechny schůzky, akce a výpravy. Aby se nám to dobře plánovalo bylo by ideální kdyby kluci chodili na družinovky podle toho jak jsme je rozdělili (rozdělení je sepsáno níže). Pokud by se stalo, že to opravdu není možné, nebo jste syna v seznamu vůbec nenašli, kontaktujte Buqu na tel. 776884100

Rozdělení družin:

Pondělí (Skauti):

 1. Jakůza
 2. Ježek
 3. Rufus
 4. Šimon
 5. Láďa
 6. Bimbín
 7. Filip
 8. Radim
 9. Lámač
 10. Norm
 11. Mauglí
 12. Pedro

Úterý (starší Vlčata):

 1. Jerry
 2. Čmárytužka
 3. Špenát
 4. Teo
 5. Mini
 6. Random
 7. Amundsen
 8. MPT
 9. Viking
 10. Buzz
 11. Nemo

Čtvrtek (mladší Vlčata a nováčci):

 1. Dino
 2. Domča
 3. Bejb
 4. Adam
 5. Bilbo
 6. Ondra Krejčí
 7. Kuba Cejpek
 8. Mário Italiáno
 9. Vojtěch Zeman
 10. Tomáš Zeman
 11. Michal Lukáč
 12. Jakub Svoboda

Napsat komentář