Doplnění informací k táboru

Ideální textilní kobercová páska vypadá třeba takto – barvu necháme na Vás.

Odvoz věcí na tábor

V pátek 28. 6. 2019 se bude konat poslední oddílovka a to od 17:00 do 18:30. Na začátek oddílovky prosím doneste všem dětem kufry, ve kterých budou sbalené věci na celý tábor. Nejlépe posílat co nejmíň zavazadel. Prosíme žádné igelitky a podobné věci.
Pokud byste nestíhali, auta na tábor budou odjíždět v 18:45, ale ideální je to pro nás na začátku oddílovky.

Putování na začátku tábora

Na úvodu tábora čeká všechny krátké putování na naše tábořiště. Odjíždět se bude v sobotu ráno v 10:10 na vlakovém nádraží.
Bude to opravdu krátké putování přes jednu noc, takže zkušenější se jistě zvládnou zabalit podle zkušeností, ale přidávám pro jistotu sepsaných několik věcí, na které určitě nezapomenout:
S sebou: spacák, karimatku, oblečení na spaní, kartáček, pastu, nůž, jídlo na celou sobotu (na sobotní večer se bude dělat oheň, doporučuji se tomu přizpůsobit) a nedělní snídani, KPZ (kdo bude mít dostane se mu uznalé hmmm), pláštěnku, pohodlné oblečení, pevné boty na chození, něco náhradního na sebe, kdybychom náhodou zmokli, něco na hlavu, abychom neléčili hned první den úpal, čelovku.
Tipy: Z vlastní zkušenosti radím zabalit věci do jednoho batohu. Je lepší vzít radši větší batoh a zabalit spacák dovnitř, než mít vše navěšené okolo. Pokud budete připevňovat přece jen na batoh karimatku tak je lepší ji mít svisle. O mnoho více si pak rozumíte s úzkými uličkami ve vlaku či autobuse.

Napsat komentář