Výprava k výročí založení 5. oddílu

Jak jste se mohli dozvědět již v říjnu. Náš oddíl oslavil 30 let svojí existence. Za tuto dobu se v něm vystřídala pěkná řádka dětí. V dnešní době dávno dospělých, kteří jsou však stále skauty a když ne aktivními alespoň duchem spřízněni.

26. 1. 2019 se uskuteční unikátní akce, kdy se setká spousta bývalých i současných členů na vlakovém nádraží v Třebíči v 8:20 a společně se vydá do Studence a odtud pěšky dále k Vanči na místo prvního tábořiště 5. oddílu. Co se bude dít dále je překvapením…

Důležité, je že akce potrvá až do 27. 1. 2019 a do Třebíče se vrátíme do nedělního oběda.

Vzhledem k náročnosti a tématu akce jsme se rozhodli, že možnost zúčastnit se dáme všem členům oddílu, kteří již mají složený skautský slib (nosí modrý šátek).

Podrobné informace budou zavčas přidány, ale přistupujte k ní jako k výpravě s přespáním někde v teple. Tudíž, potřebné věci a proviant na 32 hodin, spacák, karimatku…

Informace budeme průběžně aktualizovat. Současní členové se je doví na schůzkách ale pokud jsme s vámi ztratili kontakt můžete pro příjem novinek sledovat facebookovou událost https://www.facebook.com/events/254071895292301/ nebo poslat mail Jánošíkovi (zdenek.jancik@gmail.com).

Napsat komentář