Výprava k výročí založení 5. oddílu

Jak jste se mohli dozvědět již v říjnu. Náš oddíl oslavil 30 let svojí existence. Za tuto dobu se v něm vystřídala pěkná řádka dětí. V dnešní době dávno dospělých, kteří jsou však stále skauty a když ne aktivními alespoň duchem spřízněni.

26. 1. 2019 se uskuteční unikátní akce, kdy se setká spousta bývalých i současných členů na vlakovém nádraží v Třebíči v 8:20 a společně se vydá do Studence a odtud pěšky dále k Vanči na místo prvního tábořiště 5. oddílu. Co se bude dít dále je překvapením…

Důležité, je že akce potrvá až do neděle 27.1., kdy ve 13 hodin dojdeme k Penny marketu na Hájku (ul. Rafaelova).

Vzhledem k náročnosti a tématu akce jsme se rozhodli, že možnost zúčastnit se dáme všem členům oddílu, kteří již mají složený skautský slib (nosí modrý šátek).

Do batohu si určitě nezapomeňte zabalit jídlo na sobotu a neděli do oběda. V sobotu na oběd budeme rozdělávat oheň, proto si sebou vemte něco na opečení. Sobotní večeře také bude společná (na tu si nemusíte nic brát vše potřebné zajistíme). Kromě jídla si nezapomeňte nabalit dostatek teplého oblečení, spacák a karimatku (spát budeme v klubovně skautů z Budišova). Obujte si dobré boty na pochod a vemte si 100 korun na vlak, sobotní večeři a ubytování.

Informace budeme průběžně aktualizovat. Současní členové se je doví na schůzkách ale pokud jsme s vámi ztratili kontakt můžete pro příjem novinek sledovat facebookovou událost https://www.facebook.com/events/254071895292301/ nebo poslat mail Jánošíkovi (zdenek.jancik@gmail.com).

Napsat komentář