ZVaS – krajské kolo – Polná

Před dvěma týdny proběhlo Okresní kolo ZVaS a hlídka Jednorožců se nejen umístila, ale také postoupila do kola krajského. Patří jim obdiv a díky za vzornou reprezentaci oddílu! Díky a obdiv patří i hlídce Mrožů, která se skládala povětšinou z nejmladších členů oddílu a tak není divu, že neměli dostatek zkušeností a znalostí nějak vyniknout. Závod se však koná každé dva roky, takže na dalším ročníku se zadaří určitě lépe.

Následující informace se týkají pouze členů vítězné hlídky Jednorožců (Rufus, Lámač, Viking, Ježek, Filip, Mauglí a Buzz)

Odjezd? v pátek 1. 6. 2018 v 17:00 z parkoviště za Zimním stadionem

Co s sebou?

1. spacák
2. karimatka
3. stan – Rufus a Mravenec
4. jídlo – na pátek (nejlépe něco na opečení), na sobotu – nějaké svačinky (snídaně a oběd bude zajištěn), láhev na pití vhodné velikosti (bude možnost dočepovat)
5. vhodné oblečení na pochod, závod i k ohni (stačí jedno) + kroj kdo má + každý tričko, šátek a turbánek/duběnku (kdo nemá, půjčím)
6. nůž (není nutný)
7. ešus, lžíci a hrneček
8. baterka (lépe čelovka)
9. základní hygienické potřeby + plavky + ručník
10. zápisník a tužku
12. pláštěnka
13. 250 kč na autobus a startovné

+hamaky, karty, hudební nástroj…

Návrat? v sobotu 2.6. v 18:45 na parkoviště za Zimním stadionem

Sám moc informací nemám, ale mělo by to být parádní. Tentokrát už s kluky pojedu osobně tak se těším, že si to užijeme.

Téma? Velká nebeská loupež – těžko říci co čekat, ale určitě to bude zábava!

Každá družina by měla mít zpracovanou koláž s nějakým souhvězdím které se Vám libí kvuli názvu, jak vypadá, významu, taky by mělo nějak vystihovat naši družinu nebo oddíl… Každý si to rozmyslíme, vezmeme sebou lepidlo, papír, nůžky a nějaké stránky z časopisů a plakáty kde se vyskytuje tmavě modrá barva hvězdy, komety, meteority a Jednorožci a večer něco společně vytvoříme (spoléhám hlavně na Vás kluci 😀 já jsem tenhle celý týden od rána do večera v práci a teoreticky se připravuju na školení technologa)

Jakékoliv dotazy zodpovím telefonicky či v SMS.

S pozdravem,

Mravenec