Čajová plavba 2018

Jako každým rokem je tu „Čajovka“, skvělá jarně-letní akce pro všechny vlčata, skauty i rovery!

Sraz v pátek v Třebíči na vlakovém nádraží v 16:20. Nebo už pro odbavení batohů a stanů v 15:50 u klubovny na Svojsíkově nábřeží. Vlakem pojedeme do Studence odkud už půjdeme pěšky asi 7 km do zátoky Lavičky kde se akce koná. Protože je spusta členů oddílu již zkušených táborníků a zálesáků, nebude problém si vše co budete potřebovat sbalit do jednoho praktického batohu a vzít si všechno na záda. Kdo je ještě malé vlčátko a batoh by byl moc těžký, věci mu tam dovezeme. 15:50 u klubovny na Svojsíkově nábřeží.

Co s sebou?

1. spacák
2. karimatka
3. STAN*
4. jídlo a pití na 24 hodin
5. oblečení a obuv na pochod
6. nůž
7. ešus a lžíci
8. baterka (lépe čelovka)
9. základní hygienické potřeby
10. oblečení na spaní
11. čepice proti slunci
12. pláštěnka
13. 100 kč na vlak a startovné a tak dále                                                                              14. oblečení a boty na vodu

Vrátíme se opět na vlakové nádraží v sobotu v 17:20.

STAN* – Podobně jako loni na Čajovce, nebo na poslední výpravě by se nám hodilo kdyby děti měly vlastní stany. Proto prosíme rodiny, které jsou ochotné stany půjčit aby nás v potvrzovací SMS informovali pro kolik osob stan mají. My zkusíme nějak optimalizovat počet stanů a dáme vám vědět. Na stany dáme samozřejmě pozor. Mnohokrát děkujeme!

Potvrzení účasti nejlépe SMSkou a nejlépe do čtvrtečního večera.

S pozdravem, Mravenec

Napsat komentář