Víkend pro kormidelníky ve Žďárských vrších

Přispěchal k nám rok 2018 a s ním přišly také nové výzvy pro 5. oddíl vodních skautů v Třebíči. Skautů chodí do přístavu pořád hodně a každý týden pro ně připravujeme společnými silami hodiny zajímavého programu. Celé vedení oddílu ovšem není jenom o přípravě všeho možného pro děti, ale občas je také potřeba podpořit a odměnit nějakou akcí kormidelníky, kteří především na přípravě družinovek a oddílovek celý rok pilně pracují. A protože si vážíme vaší kormidelnické pomoci, připravili jsme tento víkend jenom pro vás.

Co že to má být?

Víkend pro kormidelníky je akce pořádaná vedením 5. oddílu (pod velením Gluma s Honzou, Vildou a Radimem) pro mladší členy vedení oddílu, kteří se aktivně podílejí na přípravě družinových a oddílových schůzek nebo se do něho chtějí zapojit. Akce se koná od pátku do neděle 19.-21. ledna 2018 v chaloupce ve vesnici Krátká ve Žďárských vrších. Cílem je účastníky naučit něco víc o vedení schůzek a skautování, rozšířit jejich obzory, stmelit už tak dost skvělou partu a ještě se u toho výborně bavit.

Jak se na to přihlásím?

Účast na akci doporučujeme všem našim kormidelníkům, které jsme o akci již informovali. Pokud ovšem mezi nimi nejsi, nevěš hlavu. Je totiž možné, že bychom tě vzali s sebou. Je potřeba si ale uvědomit, že bude víkend trochu více vzdělávací a pokud se nechceš vedení schůzek věnovat, možná tě program nebude bavit. Za přizvání na akci budeme ovšem požadovat nějakou tvoji pomoc v oddíle jako je třeba příslib vedení nějaké další družinovky nebo nějaká pomoc s opravou nebo uklizením něčeho v přístavu. Pokud máš zájem se připojit a zatím jsi nebyl o akci informován, obrať se prosím na Gluma (piromatej@seznam.cz). Pokud o akci víš, rozešleme všem účastníkům brzy google přihlašovací formulář a pak ho stačí vyplnit a zaplatit zálohu na akci. Všechno bude vysvětleno ve formuláři, tak žádné strachy.

Co si mám připravit?

Pár stovek na víkend, batoh s věcmi na přespávání uvnitř jako je spacák a karimatka, osobní hygienu s velkým ručníkem, oblečení do přírody do zimy, pár drobných jako kapesné a budou se hodit i praktické věci jako je čelovka, nůž, KPZ, zápisník s propiskou a láhev na pití. Bylo by hezké vzít si také skautský kroj a budeme za to rádi.

Peníze po přihlášení prosím odesílejte před akcí na účet 1953349003/0800 (Česká spořitelna). Do textu prosím uveďte přezdívku nebo jméno účastníka.

Napsat komentář