Čajová plavba

Čajová plavba 2016Vlčata mají možnost užít si Čajovou plavbu od pátečního večera do sobotního odpoledne.

Doputujeme (částečně vlakem a částečně pěšky) na přístavní tábořiště Lavičky na Dalešické přehradě, kde si postavíme stany, přespíme do soboty a po závodě budeme putovat zpět do Třebíče.

Sraz je v pátek 27.5. v 16hod u klubovny s jedníme batůžkem na cestu a druhým zavazadlem s vybavením, které bude na Čajovou plavbu převezeno autem. Na cestu je potřeba mít pohodlné sportovní boty.

Do batůžku: Pití, svačinu na cestu (cca 2hodiny), 100 Kč na vlak a společný sobotní oběd, mikinu, kšiltovku nebo čepici proti slunci, pláštěnku.

Do druhého zavazadla (nejlépe velký batoh případně cestovní taška): spacák, karimatka, oblečení na spaní, hygienické potřeby, toaletni papír, oblečení na vodu (kraťasy/plavky, triko, plátěné boty co se můžou namočit), plavky, oblečení do chladnějšího počasí (větrovku, dlouhé kalhoty), náhradní spodní prádlo a ponožky, páteční večeři (může to být i buřt na opečení), sobotní snídani, tužku a papír, baterku nebo čelovku. Bílé tričko na pomalování (nemusí být čistě bílé, ale spíš světlejší odstíny nějaké barvy) Ten kdo má stan ať ho přinese na sraz ke klubovně, na místě se domluvíme kolik jich vezmeme abychom se všichni pohodlně vešli.

Návrat v sobotu na vlakové nádraží v 17:25.

Pokud by někdo nemohl přes noc tak se ozvěte a vymyslíme to tak abyste mohli přijet v sobotu ráno.

Dotazy pište Čuzlovi na cuzl@centrum.cz

Napsat komentář