Roverská výprava

Podzimní výpravaTohle bude parádní podzimní výprava, spaní ve stanu, vaření v kotlíku, lakros a nekonečně krásná příroda.
Výprava bude náročnější a proto je není vhodna pro vlčata a skauty.
Kam pojedeme: Odjezd v 18:33 směr Šumná, odtud už pěšky přes Vranov národním parkem směr Znojmo. Pokud nás bude dost co můžou zůstat až do úterý, pak přejedeme v neděli vlakem k Ivančicím a půjdeme podél Jihlavky nebo Oslavky směr Třebíč.
Kde budeme spát: Páteční i sobotní noc bychom přečkali v přístřeší, takže stany potřebovat nebudeme. Rozhodně je ale potřeba mít s sebou pořádný spacák, nebo se nebojte vzít si spacáky dva (občas to tak děláme na zimním táboření a je odzkoušeno, že se dá spát i v -24°C).
Co budeme jíst: Každý mějte chleba, sýr, salám atd., ale také věci na vaření těstivony, brambory, rýži. Kdo máte malý vařič, tak ho určitě vezměte, ráno budeme dělat čaj, veče budeme určitě vařit teplé jídlo. Na vaření se nejspíš vždycky spojíme do dvojic a uvaří se něco z igrediencí, které bude mít dvojice s sebou. Doplnění zásob bude možné v sobotu ráno ve Vranově.
Návrat: V neděli v 17:24 vlakem, případně v úterý kolem poledne.
Co dalšího s sebou: termosku, pevné boty, 3 ponožky, teplý spací oděv (teplé ponožky, termotriko, podvlíkačky), spacák a karimatku, čelovku, pláštěnku, čepici a rukavice, 200Kč na vlak, vše sbaleno v batohu.
Dotazy pište Čuzlovi.