3Jezy – Praha! Závod! McDonald!

Letos se na Tři Jezy vypravíme opět se dvěmi posádkami. Kdo letos pojede závod zatím nevíme, protože zájemců je spousta. Víme, že kormidelníky závodních posádek budou Petr a Mravenec.

Sraz: ve čtvrtek v 27.9. 15:00 na vlakovém nádraží Třebíč

Návrat:  v pátek mezi 17:00 a 21:00 na autobusové nebo vlakové nádraží Třebíč (bude upřesněno SMS kolem 14:00)

Co se sebou? Spacák, karimatka, hygiena, převlečení na vodu, jídlo na celou akci (možno neskautsky utrácet kde se dá za všechno možné i nemožné)

Peníze? Na cestu, ubytování, startovné a podobně budeme vybírat 500 kč na osobu, když něco zbude vrátíme.

Co tam budeme dělat? Ve středu se po příjezdu ubytujeme v klubovně spřáteleného oddílu. Poté se vydáme na tradiční procházku noční Prahou. Kolem 11 hodiny půjdeme spát. Ráno vstaneme a pojedeme tramvají na startovní místo kde si nachystáme lodě a budeme čekat na start. Po odjetí závodu a vyhlášení výsledků se zas projdeme jinou částí Prahy a odjedeme autobusem do Třebíče.

Kdo pojede? Bohužel můžeme vzít jen 8 z níže jmenovaných. O závod je velký zájem i v jiných oddílech a přistav má omezené množství závodních lodí (máme pouze 4 závodní P550 na tři oddíly a to nepočítáme rovery a vedoucí, kteří obětavě pojedou na starých pramicích). Potvrďte prosím účast do čtvrtka 13.9.2018. V pátek na oddílovce proběhne výběr šampionů.

Seznam nominovaných závodníků:

        – Steve

        – Alvin

        – Filip

        – Ozzy

        – Ježek

        – Rufus

        – Mauglí

        – Kubadva

Napsat komentář